Judo- en jiujitsuvereniging Shizen Hontai

Ontmoeten Ontladen Ontplooien

 

justin leraar1 

Justin Baert behaalt diploma Jiujitsu leraar niveau 1 

Shizen Hontai feliciteert Justin Baert met het behalen van zijn diploma Jiujitsu leraar niveau 1.
Justin is een van onze vrijwilligers die zich enorm inzet voor onze vereniging.
Dit waarderen we natuurlijk enorm. Zeker richting de toekomst zal het erg belangrijk worden om deze jonge talenten te blijven stimuleren om deze opleidingen van de Judo Bond Nederland te blijven volgen. Dit zal zeker op de langere termijn vruchten afwerpen om het eigen lerarenkorps te aan te vullen.
Namens Shizen Hontai hebben Leon en Orjan afgelopen week het officiële diploma van de JBN overhandigd.
Hartelijk gefeliciteerd Justin en succes met je vervolg-opleiding(en) zowel op school als bij de JBN!

 

justin les

 

Judo, jiujitsu en nog veel meer

Judo- en jiujitsuvereniging Shizen Hontai organiseert regelmatig activiteiten voor de leden.
Zo kun je jaarlijks meedoen aan een gezellige spellenmiddag en mag je mee op jeugdkamp.
Twee keer per jaar strijden de judoka’s van Shizen Hontai met elkaar of met judoka’s uit de regio om de kampioenstitels.
Daarnaast doen de wedstrijdjudoka’s regelmatig mee aan toernooien in de omgeving van Veldhoven.
In de agenda lees je wanneer de diverse clubactiviteiten plaatsvinden.
Judo

Judo

Judo is leuk! Met diverse spel- en stoeivormen leer je valbreken, train jij je coördinatie en versterk jij je balans. Het spel stimuleert je de basisvormen uit te bouwen tot een daadwerkelijke judotechniek. Oefenen doe je met je maatje, vanuit wederzijds respect. Je groet, werkt samen, leert en geniet.

Lees meer >>

Jiujitsu

Jiujitsu

Jiujitsu maakt je sterk! Deze Japanse krijgskunst bestaat uit een combinatie van judo- en karatetechnieken. Een aanval pareren met een slag, stoot of trap versterkt je weerbaarheid. Zowel fysiek als mentaal. Jiujitsu gaat een stap verder dan judo en is daarom geschikt voor iedereen van acht jaar en ouder.

Lees meer >>

A-judo

A-judo

A-judo is voor iedereen! Judo denkt niet in beperkingen, maar past zich aan op ieders mogelijkheden. In kleine lesgroepen en in een veilige, vertrouwde en gestructureerde omgeving. Zodat je de een-op-een-aandacht krijgt die je nodig hebt. En zodat jij ontspannen en zonder enige groepsdruk kunt sporten.

Lees meer >>

Judopak bestellen?

Judopak bestellen?

Bestel hier